KONST / Litografier / Färglitografi 15837033

nr 1583 7033

Färglitografi

Jeanine Jansson. Signerad, daterad 91, Stockholm, 27x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x60 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:36:04

27/11 23:15:04 1      Vinnande bud